Новини

Матове скло для душових перегородок

Матове скло для душових кабін та перегородок ідеально підходить для приміщень, які потребують додаткової інтимності та захищеності від посторонніх відвідувачів. Водночас душова конструкція має бути практична у використанні та догляді. Загартоване скло як матеріал - ідеально для цього підходить. Серед обʼєктів використання можуть бути комерційні приміщення, наприклад, тренажерні зали, офіси, лікарні і т.д.
Також якщо вдома у вас сумісний санвузол і під час приймання душу інші користувачі відвідують ванну кімнату, то саме матове скло може стати в нагоді і зробить конструкцію непрозорою.
Ми використовуємо декілька типів матового скла :
  • Суцільно матоване скло товщиною 8 мм по технології хімічного травлення. Саме такий тип скла ми рекомендуємо використовувати нашим покупцям, адже саме завдяки такій технології матування скла ви зможете з лекістю протирати матовану поверхню без залишків плям та розводів.
Існує декілька відтінків :

- діамант ( висвітлене скло, яке в залежності від інтенсивності освітлення та кольору плитки має незначний зелений відтінок). Пасує для вашого інтерʼєру, якщо плитка світлого тону. ( Приклад на фото нижче).
- матоване на прозорому ( має виражений зелений відтінок) Більше пасує для вашого інтерʼєру, якщо плитка темного тону. ( Приклад на фото нижче).

Якщо за дизайнерським задумом є необхідність часткового матування (наприклад матові полоси посередині чи художне матування у вигляді малюнків чи узорів), то в такому випадку використовується матове скло, що виготовляється за технологією піскоструйної обробки. Особливістю даного скла є те, що воно потребує охайного догляду за матовою поверхнею. При матуванні скла використовується гідрофобне покриття, у випадку протирання якого, є ризик того, що на склі лишаться плями та розводи, які буде неможливо прибрати. Дане скло також має два відтінки : більш білосніжний діамант та більш зелене матоване прозоре скло. Приклади використання наведені нижче на фото.
Звертайтесь до менеджера за консультацією та отримуйте індивідуальний розрахунок вартості саме для вашої конструкції.