Скляні конструкції
на замовлення
Дзеркала з монтажем від CUBE glass

  • Великі дзеркала – це невід'ємна частина домашніх та комерційних інтер'єрів, тренажерних залів, танцювальних студій тощо. Усім відомий факт, що велике дзеркало значно розширює та збільшує простір, надає приміщенню об'ємності, легкості та блиску.
  • Роблячи замовлення в CUBE glass, ви отримуєте послугу "під ключ": замір, виробництво, доставку та монтаж.
  • Ми займаємось дзеркалами будь-якої складності, з підсвічуванням, зі зрізами дзеркала під кутом (фацет), набірні дзеркала.
  • Можна кріпити дзеркало у різний спосіб. Часто дзеркала просто клеяться на стіну, таким чином створюється відчуття, що стіна повністю дзеркальна. Якщо ви плануєте знімати або переміщувати дзеркала, можна зафіксувати їх на точкові конектори або в рамі.
    Звертайтеся за консультацією та замірами!

Характеристики виробів
Виробник: CUBE
Країна виробник: Україна
Матеріал: дзеркало
Колір дзеркала: срібло, діамант, бронза, графіт.
Товщина дзеркала: 4-6 мм
Тип кріплень: на вибір: клей/конектори/рама
2000 робіт

Більше 2000 встановлених дзеркал на замовлення
Досвід 20 років

Досвід роботи наших майстрів понад 20 років
Якісне дзеркало

Використовується якісне дзеркало, європейського виробника AGC.
Робота під ключ

- замір
- виготовлення
- доставка
- монтаж
Відгуки наших клієнтів

Велике дзеркало на стіну

Монтаж дзеркал - відповідальний вид робіт, оскільки дзеркала, на відміну від загартованого скла, мають набагато меншу стійкість до ударів і наражаються на ризик розбиття.
Саме тому ми рекомендуємо звертатися до наших послуг за допомогою до професіоналів.
Встановлення великих дзеркал від наших монтажників передбачає, що при виконанні робіт будуть дотримані всі ваші побажання і все буде виконано безпечно. Якщо ви хочете встановити велике дзеркало на всю стіну, тут ніяк не обійтися без спеціальних присосок, так як вони фіксують дзеркальне полотно і дозволяють установнику виконувати більш зручне перенесення і монтаж.

Поклейка зеркал на стіну - один із найпопулярніших способів монтажу зеркальних полотен. Великі зеркала - відносно недорогий матеріал, який надає вашому поміщенню чудового вигляду, легкості. Часто візуально простор значно розширюється завдяки грамотному розміщенню зеркал.

Ціна монтажу дзеркала залежить від декількох чинників : розміри, територіальне місце розміщення, спосіб заносу на місце встановлення дзеркала.


Також, наприклад, якщо встановити велике дзеркало в спортзал, воно дозволить вашим відвідувачам правильно виконувати вправи, збільшить простір і при достатньому освітленні зробить приміщення привабливішим. Те саме стосується дзеркала для танцювального залу.

Монтаж великих дзеркал на клей хороший тим, що при усадці стіни, клей послужить еластичним прошарком, що не дозволить дзеркалу зруйнуватися.
До того ж, це найбезпечніший спосіб кріплення. Навіть якщо дзеркало розіб'ється, уламки як у випадку з точковим кріпленням не посипляться, а просто залишаться приклеєними до стіни. Будь-який клей не підійде, так як він може зруйнувати амальгаму, саме дзеркальне напилення. Тому ми використовуємо силікон на нейтральній основі. Також іноді використовується двостороння монтажна стрічка. На ній велике дзеркало триматиметься перші години, поки клей не застигне, якщо це клей не швидкої фіксації.

Важливий момент при підготовці стін до монтажу великих зеркал це те, що поверхня стіни повинна мати ступінь зчеплення (адгезії) і при виборі ґрунтовки слід звертати увагу на склад. Деколи там є речовини, які можуть пошкодити амальгаму зеркала.
Звертаючись до CUBE glass, ви отримуєте послугу під ключ. Вимірювання, виробництво, доставку, монтаж. Звертайтесь і отримуйте ціну монтажу дзеркал.

Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Мова сайту: RU / UA