Скляні конструкції
на замовлення
Душові перегородки

( скло 8 мм )

Обрати модель по типу:
SALE -20% до 30.06
ОБРАТИ В ШОУРУМІ

Душові перегородки

Душові перегородки вже є звичним елементом сучасної ванної кімнати. Цьому є ряд причин.
Душові перегородки надвичайно практичні. Вони виготовляються зі скла, гарантійний строк експлуатації якого досягає 10 років. Ми використовуємо різні типи скла і радимо встановлювати скло з антикорозійним шаром. Дана технологія розроблена спеціально для контакту з водою. Поверхня перегородки, що повернута до води, захищена спеціальним постійним напиленням, яке утворене під час виплавки скла. Отже ваша душова перегородка зі скла не буде біліти з часом чи ставати менш прозорою. Також новинка - це спеціальне матове скло для душових конструкцій.

Скляні душові перегородки від CUBE glass мають стандартну товщину 8 мм. В деяких випадках можна розглянути скло 10 мм, якщо, наприклад, конструкція встановлюється до стелі.

Душова перегородка нашого виробництва проектується згідно індивідуального замовлення користувача. Тому згідно побажань виготовляються конструкції будь-яких розмірів, а також погоджується комплектація фурнітурою та ущільнювачами.
стеклянная перегородка для душа

Які існують скляні перегородки для душу ?

Душові перегородки можуть бути з дверима і без. Доволі популярний варіант - це конструкція WALK-IN з відкритим входом. Така перегородка буде зручна, якщо у вас лишається ширина проходу мінімум 600 мм. Ширина перегородки може будь-яка. Стандартна ширина близько 1000 мм. Стандартна висота 2000 мм. Якщо тропічний душ може розбризкувати краплі далі, ніж за один метр перегородки, то бажано робити перегородку ширшою.

Душові перегородки з роздвижними дверима - це також чудовий вибір, особливо для малогабаритних санвузлів. Серед роздвижних душових конструкцій ми встановлюємо роздвижну перегородку SLIDER, роздвижну кабіну з однією дверкою SLIDER BOX, роздвижну кабіну з двома дверима TWIN SLIDER. Роздвижні душові конструкції не займають простір у ванній кімнаті для відкривання дверей. Також однією з переваг є те, що краплі води при відкриванні дверей збігатимуть не на підлогу, а в душову зону. Мінімальна зручна ширина роздвижної перегородки від стіни до стіни це 1200 мм. Для розрахунку ширини проходу, слід розділити на 2 загальну ширину проєму і відняти 40 мм (це перехльост між глухим склом і дверима). Ми комплектуємо роздвижні скляні душові перегородки з поріжком від переливань 20*20 мм. Особливістю даної конструкції є те, що знизу на двері не вдягається ущільнювач і через це потрібен вищий поріжок від просочування води. За потреби можна встановити нижчий акриловий або алюмінієвий поріг висотою близько 10 мм.
стеклянная перегородка для душа
Душові перегородки з розпашними дверима - один з найпопулярніших видів душових конструкцій. У нас є в асортименті такі розпашні душові, як кутова душова розпашна кабіна RELAX, розпашна перегородка ENTRY, пʼятикутна душова розпашна кабіна в формі трапеції STAR, кутова душова розпашна кабіна з двома дверима TWIN.
Перегородки для душу з дверима можна виготовити з відкриванням назовні та всередину. Петлі можуть бути розміщені як на стіні, так і на склі. Якщо мова йде про пряму перегородку, то за індивідуальним замовленням перегородка може бути виготовлена з двох, трьох чи чотирьох частин.

Скляні перегородки для душа можуть бути встановлені не тільки на підлогу, а і на борт ванної, так звані, скляні шторки для ванної. Популярні перегородки - це шторка без дверей COVER та шторка з дверима SWING. Також можливе встановлення на борт ванної роздвижної перегородки. Головна умова, щоб ванна була прямолінійна і рівний бортик.
стеклянная перегородка для душа

Яка ціна на скляні душові перегородки?

Ви можете замовити у нас нестандартні душові перегородки. Наприклад, в місцях прилягання скла до стін ми наносимо вологостійку фарбу емаліт, також можливе художнє матування. За запитом можливе виготовлення фурнітури будь-якого кольору згідно каталогу RAL. Залежно від цього ціна може бути різною. В середньому вартість зі складає 200-400 $.
Ми виконуємо всі необхідні роботи для встановлення душових перегородок : замір, виготовлення, доставка, монтаж. Також ми можемо відправити вам душові перегородки в Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську області.

Звертайтесь до менеджера CUBE glass та отримуйте якісну консультацію.
стеклянная перегородка для душа

Як купити душову перегородку ?

Оберіть потрібний тип конструкції, вкажіть приблизні розміри, параметри та оформіть замовлення або зателефонуйте нам. Менеджер для вас зробить індивідуальний розрахунок ціни.
Після узгодження деталей конструкції ми робимо замір, після чого вноситься передплата
Протягом 2-10 днів ми виробляємо та доставляємо Вашу перегородку чи кабіну
МАТУВАННЯ СКЛА ЗА ДОПОМОГОЮ ХІМІЧНОГО ТРАВЛЕННЯ
Матове скло доцільно використовувати в суміжних ванних кімнатах, щоб конструкція була непрозорою для інших користувачів санвузла.
Новинка! Тепер в ассортименті матове скло, яке можна мити. Розводи від води та нерівномірне матування тепер в минулому.

Звертайтесь до менеджера та отримуйте детальну інформацію
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Скло "АНТИКРАПЛЯ" (TIMELESS)
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Магазин
м. Київ
ТЦ БудМайдан
Ряд 4, місце 5
ПН-НД 9:00 - 19:00
( Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 12 )
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Магазин
м. Київ
ТЦ БудМайдан
Ряд 4, місце 5
ПН-НД 9:00 - 19:00
( Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 12 )
Мова сайту: RU / UA