Скляні конструкції
на замовлення
Скляні душові перегородки на замовлення (скло 8 мм)

Вибрати модель по типу:
SALE -20% до 31.03

Душові перегородки / Скляні душові перегородки

Душові перегородки вже є звичним елементом сучасної ванної кімнати. Цьому є ряд причин.
Душові перегородки надвичайно практичні. Вони виготовляються зі скла, гарантійний строк експлуатації якого досягає 10 років. Ми використовуємо різні типи скла і радимо встановлювати скло з антикорозійним шаром. Дана технологія розроблена спеціально для контакту з водою. Поверхня перегородки, що повернута до води, захищена спеціальним постійним напиленням, яке утворене під час виплавки скла. Отже ваша душова перегородка не буде біліти з часом чи ставати менш прозорою.

Скляні душові перегородки від CUBE glass мають стандартну товщину 8 мм. В деяких випадках можна розглянути скло 10 мм, якщо, наприклад, конструкція встановлюється до стелі.

Душова перегородка нашого виробництва проектується згідно індивідуального замовлення користувача. Тому згідно побажань виготовляються конструкції будь-яких розмірів, а також погоджується комплектація фурнітурою та ущільнювачами.
стеклянная перегородка для душа
Душові перегородки можуть бути з дверима і без. Доволі популярний варіант - це конструкція WALK-IN з відкритим входом. Така перегородка буде зручна, якщо у вас лишається ширина проходу мінімум 600 мм. Ширина перегородки може будь-яка. Стандартна ширина близько 1000 мм. Стандартна висота 2000 мм. Якщо тропічний душ може розбризкувати краплі далі, ніж за один метр перегородки, то бажано робити перегородку ширшою.

Душові перегородки з роздвижними дверима - це також чудовий вибір, особливо для малогабаритних санвузлів. Серед роздвижних душових конструкцій ми встановлюємо роздвижну перегородку SLIDER, роздвижну кабіну з однією дверкою SLIDER BOX, роздвижну кабіну з двома дверима TWIN SLIDER. Роздвижні душові конструкції не займають простір у ванній кімнаті для відкривання дверей. Також однією з переваг є те, що краплі води при відкриванні дверей збігатимуть не на підлогу, а в душову зону. Мінімальна зручна ширина роздвижної перегородки від стіни до стіни це 1200 мм. Для розрахунку ширини проходу, слід розділити на 2 загальну ширину проєму і відняти 40 мм (це перехльост між глухим склом і дверима). Ми комплектуємо роздвижні скляні душові перегородки з поріжком від переливань 20*20 мм. Особливістю даної конструкції є те, що знизу на двері не вдягається ущільнювач і через це потрібен вищий поріжок від просочування води. За потреби можна встановити нижчий акриловий або алюмінієвий поріг висотою близько 10 мм.
стеклянная перегородка для душа
Душові перегородки з розпашними дверима - один з найпопулярніших видів душових конструкцій. У нас є в асортименті такі розпашні душові, як кутова душова розпашна кабіна RELAX, розпашна перегородка ENTRY, пʼятикутна душова розпашна кабіна в формі трапеції STAR, кутова душова розпашна кабіна з двома дверима TWIN.
Перегородки для душу з дверима можна виготовити з відкриванням назовні та всередину. Петлі можуть бути розміщені як на стіні, так і на склі. Якщо мова йде про пряму перегородку, то за індивідуальним замовленням перегородка може бути виготовлена з двох, трьох чи чотирьох частин.

Душові перегородки можуть бути встановлені не тільки на підлогу, а і на борт ванної, так звані, скляні шторки для ванної. Популярні перегородки - це шторка без дверей COVER та шторка з дверима SWING. Також можливе встановлення на борт ванної роздвижної перегородки. Головна умова, щоб ванна була прямолінійна і рівний бортик.
стеклянная перегородка для душа
Ви можете замовити у нас нестандартні душові перегородки. Наприклад, в місцях прилягання скла до стін ми наносимо вологостійку фарбу емаліт, також можливе художнє матування. За запитом можливе виготовлення фурнітури будь-якого кольору згідно каталогу RAL.
Ми виконуємо всі необхідні роботи для встановлення душових перегородок : замір, виготовлення, доставка, монтаж. Також ми можемо відправити вам душові перегородки в Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку, Чернігівську області.

Звертайтесь до менеджера CUBE glass та отримуйте якісну консультацію.
стеклянная перегородка для душа
МАТУВАННЯ СКЛА ЗА ДОПОМОГОЮ ХІМІЧНОГО ТРАВЛЕННЯ
Матове скло доцільно використовувати в суміжних ванних кімнатах, щоб конструкція була непрозорою для інших користувачів санвузла.
Новинка! Тепер в ассортименті матове скло, яке можна мити. Розводи від води та нерівномірне матування тепер в минулому.

Звертайтесь до менеджера та отримуйте детальну інформацію
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
НАШІ РОБОТИ
Скло "АНТИКРАПЛЯ" (TIMELESS)
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Мова сайту: RU / UA