Скляні конструкції
на замовлення

Розсувні душові кабіни на замовлення (скло 8 мм)

Вибрати модель за типом:
SALE -20% до 29.02
1000 робіт

Понад 1000 встановлених кабін та перегородок
Досвід 20 років

Досвід установки душових перегородок понад 20 років
Скло 8-10 мм

Використовуємо загартоване скло завтовшки 8-10 мм!
Термін – від 5 днів

Час виготовлення та встановлення від 5 до 20 днів
Розсувні душові кабіни від компанії CUBE – зручне та ергономічне рішення для організації простору у ванній кімнаті. Наша компанія має більш ніж 20-річний досвід виробництва індивідуальних душових кабін, у тому числі і розсувних перегородок. Ми гарантуємо високу якість продукції, використання нержавіючої фурнітури та безпечного загартованого скла завтовшки 8 мм.

Розсувна душова кабіна або перегородка є оптимальним рішенням для тих, хто прагне максимально використати простір у ванній кімнаті. Завдяки компактним розмірам та можливості складати конструкцію, ви зможете ефективно використовувати доступний простір та забезпечити комфортне прийняття душу.


п-образная раздвижная душевая кабина
Ми виготовляємо розсувні душові кабіни будь-яких розмірів та форм, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якої ванної кімнати. Конструкції можуть бути виконані з використанням прозорого, тонованого або матового скла, а також будь-яким кольором фурнітури з каталогу RAL.

Для зручності використання наших душових кабін ми використовуємо спеціальне скло антикапля, яке запобігає утворенню на ньому водних розлучень. Крім того, ми комплектуємо конструкцію спеціальним порожком, який запобігає протіканню води з душової кабіни.

Однією з головних переваг розсувних душових кабін є те, що вони дозволяють уникнути утворення калюж на підлозі у ванній кімнаті. Завдяки тому, що краплі води копаються в душ, а не на підлогу, розсувні душові кабіни стають найбільш гігієнічним рішенням для ванної кімнати.

Ми гарантуємо надійність та довговічність нашої продукції. Вся фурнітура наших розсувних душових кабін виготовляється з нержавіючої сталі, а наші конструкції слугують користувачам понад 10 років.
п-образная раздвижная душевая кабина

Особливості розсувних душових кабін та перегородок

Просторою ванною кімнатою не кожен може похвалитися. Але навіть маленьке та нестандартне приміщення можна облаштувати з максимальним комфортом та затишком.
Якщо габарити кімнати не дозволяють встановити повноцінну ванну або розстібну модель боксу, розсувна душова кабіна стане ідеальним вибором.

Конструкція може бути виготовлена на замовлення будь-яких розмірів, мати одну, дві або три стулки. Такий тип дверей економічний до зовнішнього простору, тому цінується власниками приміщень із невеликою площею.
п-образная раздвижная душевая кабина

Переваги розсувних кабін для душу:

 • Універсальність
  Можливість монтажу в будь-якому місці - в кутку, паралельно до стіни, в центрі кімнати. Підходять для встановлення у будь-якому інтер'єрі кімнати.
 • Функціональність
  Надійна розсувна система зручна у використанні, двері пересуваються верхньою напрямною за допомогою роликового механізму.
 • Економія корисної площі
  На відміну від розстібних моделей, не вимагають наявності додаткового простору перед кабіною для відкривання.
 • Зносостійкість та безпека
  Скло термічного гарту довговічне, полотно товщиною 8 мм складно розбити, у разі руйнування утворюються уламки з не тупими краями.
 • Гігієнічність
  Скляні конструкції не схильні до утворення грибка, а бруд легко стирається і не накопичується в стиках, завдяки герметичності.
 • Екологічність
  Усі моделі виготовляються зі скла. Це безпечний натуральний матеріал, дружній до здоров'я та екології.

Типи конструкцій розсувних кабін зі скла

Вибираючи розсувні душові кабіни, крім розмірів, варто орієнтуватися і форму конструкції. Ці два основні параметри впливають на місце встановлення кабіни. Завдяки різноманітності конструктивних рішень можна оформити ванну кімнату зручним душем:
 • скляні розсувні перегородки для душу - не забирають вільний простір, надійно захищають від розбризкування підлогу поза душом;
 • практичні розсувні душові кабіни можна використовувати навіть у крихітному приміщенні, щільне прилягання стулок забезпечує хороший захист від попадання вологи.
Конструкція розсувної душової кабіни та перегородки може складатися з двох або кількох полотен. Оптимальна ширина, кількість стулок та габарити визначаються з урахуванням розмірів ніші чи душу та бажано мінімум 1000 – 1200 мм.
стеклянная душевая кабина с раздвижной дверью
Обов'язковою та важливою умовою при виготовленні душових конструкцій зі скла є підвищені вимоги до безпеки використання матеріалу. Скло попередньо проходить процес загартовування, в результаті виходить сировина з високими характеристиками міцності. Безпечний матеріал при руйнуванні лише кришиться, не здатний завдати шкоди.

Абсолютно нетоксичне скло наділене відмінною міцністю. До того ж поверхня легко миється, достатньо скористатися м'якою тканиною та невеликою кількістю миючого засобу, щоб скло знову засяяло кристальною чистотою.
МАТУВАННЯ СКЛА ЗА ДОПОМОГОЮ ХІМІЧНОГО ТРАВЛЕННЯ
Матове скло доцільно використовувати в суміжних ванних кімнатах, щоб конструкція була непрозорою для інших користувачів санвузла.
Новинка! Тепер в ассортименті матове скло, яке можна мити. Розводи від води та нерівномірне матування тепер в минулому.

Звертайтесь до менеджера та отримуйте детальну інформацію
ЗВ'ЯЗАТИСЬ З МЕНЕДЖЕРОМ
ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
НАШІ РОБОТИ
Скло "АНТИКРАПЛЯ" (TIMELESS)
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Зв'яжіться з нами
Обробка замовлень
Цілодобово
Зразки продукції
м. Київ
вул. Янтарна, 6,
відвідування
за попередньою домовленістю
Мова сайту: RU / UA